MOSFET DIS.96A 200V N-CH TO3P POLARHT THT - IXTQ96N20P
551,00₺
Vergiler Hariç: 459,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTQ96N20P
- SKU: IXTQ96N20P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3P |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 96 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 24 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 600 W |
| Trr | 160 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.