MOSFET DIS.96A 150V N-CH TO268(D2PAK) POLARHT - IXTT96N15P
511,22₺
Vergiler Hariç: 426,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTT96N15P
- SKU: IXTT96N15P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | PolarHT |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 96 A |
| Voltaj | 150 V |
| Rds On | 24 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 480 W |
| Trr | 150 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.