MOSFET DIS.90A 55V N-CH TO220 TRENCHT2 THT - IXTP90N055T2
101,45₺
Vergiler Hariç: 84,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP90N055T2
- SKU: IXTP90N055T2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 90 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 8.4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Trr | 37 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.