MOSFET DIS.90A 250V N-CH TO264 STAND. THT - IXTK90N25L2
2.623,84₺
Vergiler Hariç: 2.186,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTK90N25L2
- SKU: IXTK90N25L2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO264 |
| Teknoloji | Linear L2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 90 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 33 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 960 W |
| Trr | 266 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.