MOSFET DIS.90A 100V N-CH ISOPLUS-DIL TRENCH SMT - GWM100-01X1-SLSAMPB
944,82₺
Vergiler Hariç: 787,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GWM100-01X1-SLSAMPB
- SKU: GWM100-01X1-SLSAMPB
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS-DIL |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 90 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 7.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1 kW |
| Trr | 55 ns |
| Konfigürasyon | Six |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.90A 100V N-CH ISOPLUS-DIL TRENCH SMT - GWM100-01X1-SLSAMPB
, GWM100-01X1-SLSAMPB
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.