MOSFET DIS.8A 500V N-CH TO220 POLARHV THT - IXTP8N50P
89,42₺
Vergiler Hariç: 74,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP8N50P
- SKU: IXTP8N50P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | PolarHV |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 8 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 800 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 150 W |
| Trr | 400 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.