MOSFET DIS.88A 30V P-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD90P03E-AU_L2_006A1
23,53₺
Vergiler Hariç: 19,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJD90P03E-AU_L2_006A1
- SKU: PJD90P03E-AU_L2_006A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252AA (DPAK) |
| Teknoloji | Enhancement (ESD Protected) |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 88 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 5.1 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 79 W |
| Trr | 26 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.88A 30V P-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD90P03E-AU_L2_006A1
, PJD90P03E-AU_L2_006A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.