MOSFET DIS.85A 40V N-CH DFN5060-8L - PJQ5546-AU_R2_002A1
17,61₺
Vergiler Hariç: 14,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJQ5546-AU_R2_002A1
- SKU: PJQ5546-AU_R2_002A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN5060-8L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 85 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 4.2 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 68 W |
| Trr | 43 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.85A 40V N-CH DFN5060-8L - PJQ5546-AU_R2_002A1
, PJQ5546-AU_R2_002A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.