MOSFET DIS.80A 75V N-CH TO220 STRIPFET THT - STP75NF75
35,02₺
Vergiler Hariç: 29,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STP75NF75
- SKU: STP75NF75
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | STripFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 80 A |
| Voltaj | 75 V |
| Rds On | 11 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 300 W |
| Trr | 132 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.