MOSFET DIS.80A 650V N-CH TO247-4L HIPERFET THT - IXFH80N65X2-4
1.082,26₺
Vergiler Hariç: 901,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFH80N65X2-4
- SKU: IXFH80N65X2-4
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-4L |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 80 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 38 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 890 W |
| Trr | 200 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.80A 650V N-CH TO247-4L HIPERFET THT - IXFH80N65X2-4
, IXFH80N65X2-4
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.