MOSFET DIS.80A 40V N-CH TO263-3 - IPB15N03LE3045A
145,93₺
Vergiler Hariç: 121,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IPB15N03LE3045A
- SKU: IPB15N03LE3045A
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 42 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 9.9 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 83 W |
| Trr | 24 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.