MOSFET DIS.80A 30V N-CH DFN3333-8L AEC-Q101 SMT - PJQ4524P-AU_R2_002A1
17,17₺
Vergiler Hariç: 14,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJQ4524P-AU_R2_002A1
- SKU: PJQ4524P-AU_R2_002A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN3333-8L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 80 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 3.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 45.5 W |
| Trr | 31 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.80A 30V N-CH DFN3333-8L AEC-Q101 SMT - PJQ4524P-AU_R2_002A1
, PJQ4524P-AU_R2_002A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.