MOSFET DIS.800mA 20V N-CH SOT563 SMT - PJX8806_R1_00001
5,78₺
Vergiler Hariç: 4,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJX8806_R1_00001
- SKU: PJX8806_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT563 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 800 mA |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 400 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 350 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.