MOSFET DIS.800mA 1000V N-CH TO220 POLAR THT - IXTP08N100P
125,37₺
Vergiler Hariç: 104,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP08N100P
- SKU: IXTP08N100P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | Polar |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 800 mA |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 17 Ohms |
| Güç Tüketimi | 42 W |
| Trr | 750 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.