MOSFET DIS.7A 650V N-CH TO220MF-K2 - JCS7HN65FC
45,88₺
Vergiler Hariç: 38,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JCS7HN65FC
- SKU: JCS7HN65FC
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | JILIN SINO |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220MF-K2 |
| Teknoloji | N/A |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 7 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 1.3 Ohms |
| Güç Tüketimi | 40 W |
| Trr | 345 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.