MOSFET DIS.7A 45V P-CH SOP8 - RSH070P05TB1
65,69₺
Vergiler Hariç: 54,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RSH070P05TB1
- SKU: RSH070P05TB1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 7 A |
| Voltaj | 45 V |
| Rds On | 19 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.