MOSFET DIS.7A 1000V N-CH TO263(D2PAK) HIPERFET SMT - IXFA7N100P
344,26₺
Vergiler Hariç: 286,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFA7N100P
- SKU: IXFA7N100P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 7 A |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 1.9 Ohms |
| Güç Tüketimi | 300 W |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.