MOSFET DIS.77A 30V P-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD70P03E-AU_L2_006A1
20,18₺
Vergiler Hariç: 16,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJD70P03E-AU_L2_006A1
- SKU: PJD70P03E-AU_L2_006A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 52 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 6.7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 79 W |
| Trr | 22 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.77A 30V P-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD70P03E-AU_L2_006A1
, PJD70P03E-AU_L2_006A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.