MOSFET DIS.76A 250V N-CH TO-247AD TRENCH - IXTH76N25T
268,48₺
Vergiler Hariç: 223,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTH76N25T
- SKU: IXTH76N25T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | Trench Gate |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 76 A |
| Voltaj | 250 V |
| Rds On | 39 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 460 W |
| Trr | 148 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.