MOSFET DIS.75A 100V N-CH ISOPLUS I4-PAK HIPERFET - FMM75-01F
1.484,22₺
Vergiler Hariç: 1.236,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FMM75-01F
- SKU: FMM75-01F
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 75 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 18 m Ohms |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | 300 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.