MOSFET DIS.750mA 1000V N-CH TO220AB HIGH VOLTAGE - IXTP05N100
154,93₺
Vergiler Hariç: 129,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTP05N100
- SKU: IXTP05N100
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | High Voltage |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 700 mA |
| Voltaj | 1000 V |
| Rds On | 17 Ohms |
| Güç Tüketimi | 25 W |
| Trr | 710 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.