MOSFET DIS.74A 55V P-CH TO220 HEXFET THT - IRF4905PBF
28,08₺
Vergiler Hariç: 23,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF4905PBF
- SKU: IRF4905PBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Teknoloji | HEXFET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 74 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 20 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 200 W |
| Trr | 130 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.