MOSFET DIS.73A 30V N-CH DFN5060-8L AEC-Q101 SMT - PJQ5526-AU_R2_002A1
16,99₺
Vergiler Hariç: 14,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJQ5526-AU_R2_002A1
- SKU: PJQ5526-AU_R2_002A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN5060-8L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 73 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 43 W |
| Trr | 27 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.73A 30V N-CH DFN5060-8L AEC-Q101 SMT - PJQ5526-AU_R2_002A1
, PJQ5526-AU_R2_002A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.