MOSFET DIS.72A 200V N-CH TO-220FP ULTRA JUNCTION - IXFP72N20X3M
308,09₺
Vergiler Hariç: 256,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFP72N20X3M
- SKU: IXFP72N20X3M
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 72 A |
| Voltaj | 200 V |
| Rds On | 15.7 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 320 W |
| Trr | 95 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.72A 200V N-CH TO-220FP ULTRA JUNCTION - IXFP72N20X3M
, IXFP72N20X3M
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.