MOSFET DIS.70A 60V N-CH TO252 POWER SMT - UTT70N06G-TN3-R
18,97₺
Vergiler Hariç: 15,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UTT70N06G-TN3-R
- SKU: UTT70N06G-TN3-R
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 70 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 10 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 50 W |
| Trr | 90 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.