MOSFET DIS.700mA 100V N-CH SOT23 ENHANCEMENT SMT - ZXMN10A07FTA
13,52₺
Vergiler Hariç: 11,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZXMN10A07FTA
- SKU: ZXMN10A07FTA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 700 mA |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 700 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 625 mW |
| Trr | 27 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.700mA 100V N-CH SOT23 ENHANCEMENT SMT - ZXMN10A07FTA
, ZXMN10A07FTA
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.