MOSFET DIS.6A 20V P-CH SOT23 - SI2323CDS-T1-GE3
31,07₺
Vergiler Hariç: 25,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI2323CDS-T1-GE3
- SKU: SI2323CDS-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY SILICONIX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 6 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 32 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | 30 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.