MOSFET DIS.6.8A 30V N/P-CH MICROFET 2X2 SMT - FDMA530PZ
210,14₺
Vergiler Hariç: 175,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDMA530PZ
- SKU: FDMA530PZ
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WDFN6 |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 6.8 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 30 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.4 W |
| Trr | 24 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.