MOSFET DIS.67A 40V P-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD75P04E-AU_L2_006A1
23,53₺
Vergiler Hariç: 19,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJD75P04E-AU_L2_006A1
- SKU: PJD75P04E-AU_L2_006A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252AA (DPAK) |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 67 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 7.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 75 W |
| Trr | 23 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.67A 40V P-CH TO-252AA AEC-Q101 SMT - PJD75P04E-AU_L2_006A1
, PJD75P04E-AU_L2_006A1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.