MOSFET DIS.64A 55V N-CH TO252(DPAK) TRENCHMV SMT - IXTY64N055T
233,39₺
Vergiler Hariç: 194,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXTY64N055T
- SKU: IXTY64N055T
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | TrenchMV |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 64 A |
| Voltaj | 55 V |
| Rds On | 13 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 130 W |
| Trr | 30 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.