MOSFET DIS.61A 100V N-CH DFN5060-8L SMT - PSMQC094N10NS2_R2_00201
30,33₺
Vergiler Hariç: 25,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PSMQC094N10NS2_R2_00201
- SKU: PSMQC094N10NS2_R2_00201
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN5060-8L |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 61 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 8.4 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 75 W |
| Trr | 41 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.61A 100V N-CH DFN5060-8L SMT - PSMQC094N10NS2_R2_00201
, PSMQC094N10NS2_R2_00201
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.