MOSFET DIS.60A 650V N-CH TO-268AA ULTRA JUNCTION - IXFT60N65X2HV
850,99₺
Vergiler Hariç: 709,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXFT60N65X2HV
- SKU: IXFT60N65X2HV
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO268 (D3PAK) |
| Teknoloji | HiPerFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 60 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 52 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 780 W |
| Trr | 180 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.60A 650V N-CH TO-268AA ULTRA JUNCTION - IXFT60N65X2HV
, IXFT60N65X2HV
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.