MOSFET DIS.60A 30V 2P-CH POWERPAKSO-8 - SI7997DP-T1-GE3
81,57₺
Vergiler Hariç: 67,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI7997DP-T1-GE3
- SKU: SI7997DP-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY SILICONIX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PPAKSO8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 60 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 4.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 46 W |
| Trr | 35 ns |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.