MOSFET DIS.60A 20V P-CH PPAKSO8 TRENCHFET SMT - SI7137DP-T1-GE3
104,41₺
Vergiler Hariç: 87,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI7137DP-T1-GE3
- SKU: SI7137DP-T1-GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PPAKSO8 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 60 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 1.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 104 W |
| Trr | 88 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.60A 20V P-CH PPAKSO8 TRENCHFET SMT - SI7137DP-T1-GE3
, SI7137DP-T1-GE3
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.