MOSFET DIS.600A 40V N-CH SMPD24 TRENCHT2 - MMIX1T600N04T2
2.600,91₺
Vergiler Hariç: 2.167,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMIX1T600N04T2
- SKU: MMIX1T600N04T2
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMPD-21 |
| Teknoloji | TrenchT2 |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 600 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 1.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 830 W |
| Trr | 100 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.