MOSFET DIS.5A 650V TO-252AA - PJMD990N65EC_L2_00001
22,31₺
Vergiler Hariç: 18,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMD990N65EC_L2_00001
- SKU: PJMD990N65EC_L2_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 4.7 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 861 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 47.5 W |
| Trr | 199 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.