MOSFET DIS.5A 500V N-CH D2PAK - IRF830ASTRLPBF
39,96₺
Vergiler Hariç: 33,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IRF830ASTRLPBF
- SKU: IRF830ASTRLPBF
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY SILICONIX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 5 A |
| Voltaj | 500 V |
| Rds On | 1.4 Ohms |
| Güç Tüketimi | 74 W |
| Trr | 430 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.