MOSFET DIS.5A 20V N-CH SOT23 ENHANCEMENT SMT - UTM2054G-AE3-R
4,09₺
Vergiler Hariç: 3,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UTM2054G-AE3-R
- SKU: UTM2054G-AE3-R
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 5 A |
| Voltaj | 20 V |
| Rds On | 35 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.25 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.5A 20V N-CH SOT23 ENHANCEMENT SMT - UTM2054G-AE3-R
, UTM2054G-AE3-R
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.