MOSFET DIS.52A 60V P-CH POWERPAKSO-8 - SQJ459EP-T1_GE3
53,84₺
Vergiler Hariç: 44,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SQJ459EP-T1_GE3
- SKU: SQJ459EP-T1_GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerPAK SO-8L |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 52 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 15.5 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 83 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.