MOSFET DIS.3.4A 40V P-CH SOT23 ENHANCEMENT SMT - DMP4065S-7
4,49₺
Vergiler Hariç: 3,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DMP4065S-7
- SKU: DMP4065S-7
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 3.4 A |
| Voltaj | 40 V |
| Rds On | 64 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.4 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.