MOSFET DIS.2A 950V N-CH PLUS220FP SUPERMESH THT - STF2N95K5
56,65₺
Vergiler Hariç: 47,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STF2N95K5
- SKU: STF2N95K5
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PLUS220FP |
| Teknoloji | SuperMESH |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2 A |
| Voltaj | 950 V |
| Rds On | 4.2 Ohms |
| Güç Tüketimi | 20 W |
| Trr | 525 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.