MOSFET DIS.29A 650V N-CH TO220-3 - PJMP130N65EC_T0_00001
87,30₺
Vergiler Hariç: 72,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PJMP130N65EC_T0_00001
- SKU: PJMP130N65EC_T0_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Teknoloji | Super Junction |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 29 A |
| Voltaj | 650 V |
| Rds On | 113 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 235 W |
| Trr | 413 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.29A 650V N-CH TO220-3 - PJMP130N65EC_T0_00001
, PJMP130N65EC_T0_00001
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.