MOSFET DIS.2.8A 60V P-CH SOT23 - SQ2361ES-T1_GE3
34,67₺
Vergiler Hariç: 28,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SQ2361ES-T1_GE3
- SKU: SQ2361ES-T1_GE3
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Trench FET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 2.8 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 130 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.