MOSFET DIS.260mA 60V N-CH SOT23 TRENCH SMT - 2N7002ET1G
2,86₺
Vergiler Hariç: 2,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2N7002ET1G
- SKU: 2N7002ET1G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 260 mA |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 860 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 300 mW |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.