MOSFET DIS.260A 100V N-CH SMD PG HSOF-8-1 - IPT020N10N5ATMA1
129,00₺
Vergiler Hariç: 107,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IPT020N10N5ATMA1
- SKU: IPT020N10N5ATMA1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HSOF-8 |
| Teknoloji | OptiMOS |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 260 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 1.6 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 273 W |
| Trr | 56 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
MOSFET DIS.260A 100V N-CH SMD PG HSOF-8-1 - IPT020N10N5ATMA1
, IPT020N10N5ATMA1
, Mosfetler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.