MOSFET DIS.25A 30V P-CH TO252(DPAK) POWER SMT - NTD25P03LT4G
27,03₺
Vergiler Hariç: 22,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NTD25P03LT4G
- SKU: NTD25P03LT4G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 25 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 56 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 75 W |
| Trr | 35 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.