MOSFET DIS.2.5A 30V N-CH TSMT3 - RSR025N03TL
24,95₺
Vergiler Hariç: 20,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RSR025N03TL
- SKU: RSR025N03TL
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC96 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.5 A |
| Voltaj | 30 V |
| Rds On | 50 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.