MOSFET DIS.2.5A 1500V N-CH TO3PF POWERMESH THT - STFW3N150
80,82₺
Vergiler Hariç: 67,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STFW3N150
- SKU: STFW3N150
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO3PF |
| Teknoloji | PowerMESH |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 2.5 A |
| Voltaj | 1500 V |
| Rds On | 6 Ohms |
| Güç Tüketimi | 63 W |
| Trr | 540 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.