MOSFET DIS.250mA 800V N-CH SOT223 - STN1NK80Z
25,10₺
Vergiler Hariç: 20,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STN1NK80Z
- SKU: STN1NK80Z
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Teknoloji | SuperMESH |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 250 mA |
| Voltaj | 800 V |
| Rds On | 13 Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | 388 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.