MOSFET DIS.250mA 60V P-CH TO92 ENHANCEMENT THT - ZVP1306A
17,41₺
Vergiler Hariç: 14,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZVP1306A
- SKU: ZVP1306A
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | DIODES (ZETEX) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Teknoloji | Enhancement |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 250 mA |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 40 Ohms |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Trr | 350 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.